تلفن جهت رزرو

05138654194
اخبار نگین سفر

بهترین جزیره های اروپا

جزیره هایی که در این پست به شما معرفی می کنیم، همه چیزهای خوب را با هم دارند: خورشید، شن و ماسه، خوراکی و فرهنگ. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را به یک سفر مجازی زیبا و دلچسب ببریم.

جزیره های اروپایی درست به مانند کشورهایشان مجزا و متمایز هستند. کوچک و بزرگ دارند، صخره ای و باشکوه هستند، بدون ساکن می باشند یا به عکس کاملا پرجمعیت. با این وجود هر یک زرق و برق های مخصوص به خودشان را دارند.

هر سال گروه T+L از خوانندگان خود می خواهد که برای معرفی بهترین مکان های جهان، تجربیات سفرهای خود را به سراسر جهان، با آنها در میان بگذارند. تجربیاتی راجع به بهترین هتل ها، اقامتگاه ها، شهرها، خوراکی ها، خطوط هوایی، چشمه های معدنی و غیره. خوانندگان به این جزیره ها براساس جاذبه های طبیعی و سواحل، خوراکی ها، فعالیت ها و چشم اندازها، روابط دوستانه و ارزش های دیگر، امتیاز داده اند.

امسال، جزایر آفتاب سفید یونان، نیمی از این امتیازها را به خود اختصاص داده اند. جزایر همیشه محبوب کرت، میکونوس و سانترونی امسال نیز در این لیست تکرار شده اند (و برای 16 سال گذشته نیز). اما با وجود نمایش قوی، همچنان کمتر از جزایر رومانتیک ایونی هستند (به جز جزیره کورفو که به صورت مجزا امتیاز گرفته است).

مادریا، پرتغال- در اقیانوس اطلس، حدود 400 مایلی از سواحل موراکو جزیره ای وجود دارد که از دیدگاه خوانندگان، چشم اندازهای فوق العاده، فرهنگ، تاریخ و نوشیدنی های بی نظیری دارد. یکی از پاسخ دهنده ها به این بررسی اینگونه نوشته، "این جزیره با هر جایی که پیش از این دیده ام فرق می کند." "اینجا اقلیم مخصوص خودش را دارد، در هوای اینجا می توانید یک حس عرفانی و جادویی را احساس کنید."
می توانید لیست کامل این جزایر را به ترتیب ببینید: